Skip to content

Wyposażenie dodatkowe

Przegrody podwieszane

Przegroda podwieszana idealnie nadaje się do zabezpieczania dokumentów przed przewróceniem się. Można ją bez użycia narzędzi łatwo przesunąć w odpowiednie miejsce. Wykonana w taki sposób aby jak najbardziej docisnąć dokumenty. Dodatkowo wyposażonaw specjalne kostki montażowe, które jeszcze bardziej zwiększają sztywność przegrodyi uniemożliwiają jej niekontrolowane przesunięcie. Przegrody dostępne są w różnych rozmiarach. Alternatywą do przegród podwieszanych są przegrody stojące w kształcie litery „L”. Zastosowanie jest takie samo jak w przypadku przegrody podwieszanej.

Dodatkowe ograniczniki

Dodatkowy ogranicznik stosowany jest w przypadkach przesuwania się dokumentów na sąsiednią półkę. Podczas gdy dokumenty przesuwają się na sąsiednią półkę korzystaniez archiwum staje się uciążliwe a znalezienie dokumentów utrudnione. Aby uniknąć takiej sytuacji używa się dodatkowych ograniczników. Ograniczniki dostosowane są indywidualniedo każdej długości półki. Szerokość ogranicznika jest dostosowana do wymagań klienta.

Listwa opisowa na półkę

Listwy do opisywania zawartości półki. Stosowana do opisywania zróżnicowanej zawartości regałów. Dostępna w różnych długościach. Łatwo demontowana. Montaż typu „Klick Klick” lub alternatywnie listwa na magnes.

Haczyki na obrazy

Haczyki na obrazy mają zastosowanie przy regałach z siatkami. Służą do mocowania obrazów na siatkach. Dostępne w dwóch wariantach. Zawieszka typu „W”, Zawieszka typu „S”

Wysuwany blat pomocniczy

Wysuwany blat pomocniczy montowany pod dowolną półką. Idealnie sprawdza siędo odkładania dokumentów i książek. Dzięki takiemu blatowi unikamy trzymania sterty dokumentów na rękach.

Realizacje

PN-PT 7:30-15:30

Biuro

PN-PT 7:30-15:30

Al. Niepodległości 641
81-855 Sopot
t +48 58 306 5842
biuro@regalybudmax.pl

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Dział handlowy

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

t. +48 784 667 480
handlowy@regalybudmax.pl

Dział projektowy

Dział projektowy

t. +48 784 378 726
marketing@regalybudmax.pl
  W związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych 2016/679 (RODO) informujemy,iż administratorem Państwa danych osobowych jest BUDMAX REGAŁY Sp. z o.o., z siedzibą w Gdańsku,ul. A. Gabrysiak 4, 80-175 Gdańsk Jednocześnie chcemy Państwa zapewnić, że dbamy o bezpieczeństwo danychi korzystamy z nich wyłącznie dla celów prowadzonej działalności w szczególności do kontaktów handlowychw ramach prowadzonych przez nas projektów.

  © Budmax Regały Sp. z o.o. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia i inne informacje publikowane na tej stronie są własnością firmy Budmax Regały Sp. z o.o. Wszelkie kopiowanie, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia jest zabronione.

  isoqar-ukas
  rzetelnafirma
  gazele_biznesu
  Dobra-_Firma_SOS_logo