produkty Szafy obrotowe

Szafy obrotowe

Szafa obrotowa BiMax składa się z dwóch połączonych regałów na dokumenty, obracających się na wspólnej pionowej osi. Część ruchoma umieszczona jest na stabilnej obudowie. Obracając regał o 90° możemy szafę zamknąć (boki regału pełnią rolę drzwi) lub uzyskać dostęp do jednego z nich. Szafa BiMax pozwala podwoić przestrzeń przeznaczoną do składowania dokumentów i skrócić czas dostępu do nich.

Zamki będące standardowym wyposażeniem szaf pozwalają zapewnić bezpieczeństwo archiwizowanym dokumentom, natomiast bogate wyposażenie szaf pozwala na składowanie różnego rodzaju segregatorów, teczek stojących i podwieszanych wymagających dodatkowego zabezpieczenia

 

Ergonomia i estetyka:
System szaf obrotowych pozwala umieścić archiwum w pobliżu użytkownika.
Każdy moduł systemu posiada zdolność archiwizowania dokumentów normalnie zajmujących 2 szafy biurowe. Szafa obrotowa pozwala podwoić w stosunku do rozwiązań tradycyjnych, długość dostępnych do składowania dokumentów półek. Ogranicza się jednocześnie potrzebną do zabudowy powierzchnię archiwum. Zachowuje się jednakowy dostęp do wszystkich dokumentów. Aby pozyskać dokument znajdujący się po stronie niewidocznej szafy wystarczy obrócić wewnętrzny regał szafy. Obudowa szafy zapewnia właściwy dla większości dokumentów poziom ochrony. Zamknięcie szafy na klucz uniemożliwia obrót wewnętrznego regału i tym samym pozyskanie dokumentów. Szafy obrotowe wykonane są w oparciu o elementy metalowe.

Gwarantuje to ich długowieczne funkcjonowanie bez widocznego spadku parametrów użytkowych. Wyposażone w nowoczesny mechanizm obrotowy szafy dzięki funkcjonalności i estetyce odpowiadają potrzebom nowoczesnych biur. Wszystkie wyżej wymienione elementy wyposażenia oraz budowy szaf wraz z estetyką wykonania, czynią szafy BiMax rozwiązaniem poprawiającym warunki pracy we współczesnych biurach. 50 standardowych kolorów (zgodną z paleta RAL) i 20 rodzajów oklein drewnopodobnych tworzy kompletna paletę, odpowiednia dla każdego rodzaju wnętrza. Szafy obrotowe są wykonywane w systemie modułowym. Elementy systemu można montować w różnych konfiguracjach względem lokalu archiwum. System daje się rozbudowywać w miarę potrzeb użytkownika. Szafa tego typu pozwala oszczędzać powierzchnię i czas potrzebny dla odnalezienia dokumentów.

BudMax-szafy_obrotowe003