Skip to content

Regały stacjonarne

Zastosowanie

Regały stacjonarne, podobnie jak regały przesuwne przeznaczone są do bibliotek, archiwów oraz biur.

W celu pełnego wykorzystania powierzchni istnieje możliwość uzupełnienia regałów przesuwnych regałami stacjonarnymi. Regały stacjonarne mogą również stanowić całość takiej realizacji. Budowa takiego regału jest identyczna, jak regału przesuwnego. Odmienna jest jedynie podstawa, która nie posiada kółek oraz kierownicy a regulowane stopki.

RODZAJE REGAŁÓW:

 • archiwalne
 • biblioteczne
 • szatniowe
 • na obrazy
 • na zbiory specjalne
 • szafy obrotowe

Realizacje

PN-PT 7:30-15:30

Biuro

PN-PT 7:30-15:30

Al. Niepodległości 641
81-855 Sopot
t +48 58 306 5842
biuro@regalybudmax.pl

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Dział handlowy

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

t. +48 784 667 480
handlowy@regalybudmax.pl

Dział projektowy

Dział projektowy

t. +48 784 378 726
marketing@regalybudmax.pl
  W związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych 2016/679 (RODO) informujemy,iż administratorem Państwa danych osobowych jest BUDMAX REGAŁY Sp. z o.o., z siedzibą w Gdańsku,ul. A. Gabrysiak 4, 80-175 Gdańsk Jednocześnie chcemy Państwa zapewnić, że dbamy o bezpieczeństwo danychi korzystamy z nich wyłącznie dla celów prowadzonej działalności w szczególności do kontaktów handlowychw ramach prowadzonych przez nas projektów.

  © Budmax Regały Sp. z o.o. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia i inne informacje publikowane na tej stronie są własnością firmy Budmax Regały Sp. z o.o. Wszelkie kopiowanie, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia jest zabronione.

  isoqar-ukas
  rzetelnafirma
  gazele_biznesu
  Dobra-_Firma_SOS_logo