produkty Regały przesuwne mechanicznie

Regały przesuwne na akta

archi-line-R-200Regały przesuwne przeznaczone na akta w większości przypadków lokowane są w pomieszczeniach, które z różnych względów nie zostały wykorzystane jako typowe pomieszczenia biurowe. Są to pomieszczenia w których spotykamy się różnego rodzajami instalacjami , podciągami oraz różnego rodzaju przeszkód będących między innymi konstrukcjami danego budynku.
Firma nasza z powodzeniem radzi sobie z tego typu uwarunkowaniami, wychodząc z założenia, że budynku nie zmienimy, ale budowę regału zawsze.

Nasze kilkunastoletnie doświadczenie w projektowaniu aranżacji ustawienia regałów pozwala nam w pełni wykorzystywać możliwości aranżacyjne regałów.
Stosujemy regały z obniżonymi półkami w wymaganym zakresie pomieszczenia (np. pod podciągami)
skracamy lub też wydłużamy długość poszczególnych segmentów regałów, lub też stosujemy obydwie metody jednocześnie.

Dla firmy naszej przeszkodą w żadnym wypadku nie może być pomieszczenie posiadane przez potencjalnego klienta. Na każde uwarunkowania znajdziemy pozytywne rozwiązanie.
Przy projektowaniu ustawienia regałów należy zwracać szczególną uwagę na gabaryty dokumentów, które będą przechowywane na poszczególnych regałach, a w szczególności głębokości półek i odstępem pionowym pomiędzy półkami.

Dowiedz się więcej o regałach przesuwnych mechanicznych.