produkty REGAŁY PRZESUWNE ELEKTRYCZNE

Regały przesuwne elektryczne

regały przesuwne ArchiLine

Regały przesuwne z napędem elektrycznym to nowoczesne rozwiązanie polskiej produkcji.

Regały z napędem elektrycznym (regały elektryczne) mają zastosowanie tam, gdzie przy dużych ich wymiarach (z reguły ponad 4 m długości) wymagane jest zapewnienie ergonomii pracy z szybkością dostępu do określonych miejsc na półkach przy składowaniu z reguły stałego rodzaju archiwaliów. I to zarówno w formie papierowej (teczki, kartony, książki, kartoteki, akta) jak i z zapisem elektronicznym (CD, kasety, dyskietki).

Regały z napędem elektrycznym poprzez zastąpienie napędu ręcznego do przesuwania regałów napędem elektrycznym umożliwiają również zastosowanie zabezpieczeń z udziałem czujników elektronicznych, blokad z odcięciem zasilania czy sterowanie pracą przy użyciu komputera.
Warunkiem zastosowania regałów z napędem elektrycznym jest zapewnienie zasilania 230 V, 16A w obrębie instalacji regałowej.

Elementy sterownicze i napędowe w regałach z napędem elektrycznym

  • główne zasilanie elektryczne ze standardowej sieci elektrycznej 230V/50HZ
  • zabezpieczenie prądowe 16A
  • wszystkie elementy sterownicze, napędowe i bezpieczeństwa zasilane napięciem bezpiecznym 24 V
  • silniki elektryczne zasilane prądem stałym
  • panel sterowniczy z wyświetlaczem
  • panel sterowniczy z wyświetlaczem z dwóch stron regału (opcja)
  • regały spełniające wymagane standardy zabezpieczeń.

System regałów przesuwnych z napędem elektrycznym Touch & Move  posiada rozbudowaną gamę rozwiązań i udogodnień stworzonych specjalnie dla ich użytkowników w celu optymalizacji wydajności pracy. Wszelkie pozostałe informacje dotyczące zasilania, sterowania, bezpieczeństwa, funkcji dodatkowych oraz innych zastosowanych rozwiązań udostępniamy na życzenie zainteresowanych.