Skip to content

Meble metalowe

Zastosowanie

Przeznaczone są do przechowywania dokumentacji, teczek, kartotek, segregatorów oraz akt. Posiadają szuflady ze specjalnie ukształtowanym obrzeżem, przystosowanym do zawieszania kartotek lub teczek zawieszkowych o znormalizowanych formatach.

Korpus szafki oraz szuflady wykonywane są z blachy stalowej zimnowalcowanej, malowanej proszkowo. Szuflada na prowadnicach kulkowych o pełnym wysuwie, z zabezpieczeniem przed wypadaniem.

Szafy szatniowe
Wyposażenie szatni. Łączone szeregowo lub wolnostojące. Dodatkowo wyposażone w ławkę oraz zamykane na kluczyk.

Szafki szkolne
Z przeznaczeniem szatniowym, różnego gabarytu. Łączone szeregowo lub wolnostojące. Dodatkowo wyposażone w ławkę (lub bez) oraz zamykane na kluczyk.

WYKONANIE

Meble metalowe są wykonane z blachy stalowej o gr. Od 0,8 do 1,2 mm. Wszystkie elementy metalowe zabezpieczone powłoką galwaniczną (ocynkowane), lub pokryte specjalnymi farbami proszkowymi zapewniającymi wysoką odporność na uszkodzenia i zadrapania co gwarantuje wysoką jakość wykończenia powierzchni.

Dostępne w dowolnej kolorystyce RAL lub w standardowej: RAL 7035. Zastosowana farba jest nieszkodliwa dla zdrowia i obojętna dla środowiska. Jest dopuszczona do stosowaniaw miejscach użyteczności publicznej. Posiada atest higieniczny.

Wszystkie meble posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty bezpieczeństwa. Projektowanei produkowane zgodnie z posiadanym Certyfikatem Sytemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015 na projektowanie i produkcję mebli metalowych.

Realizacje

PN-PT 7:30-15:30

Biuro

PN-PT 7:30-15:30

Al. Niepodległości 641
81-855 Sopot
t +48 58 306 5842
biuro@regalybudmax.pl

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Dział handlowy

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

t. +48 784 667 480
handlowy@regalybudmax.pl

Dział projektowy

Dział projektowy

t. +48 784 378 726
marketing@regalybudmax.pl
  W związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych 2016/679 (RODO) informujemy,iż administratorem Państwa danych osobowych jest BUDMAX REGAŁY Sp. z o.o., z siedzibą w Gdańsku,ul. A. Gabrysiak 4, 80-175 Gdańsk Jednocześnie chcemy Państwa zapewnić, że dbamy o bezpieczeństwo danychi korzystamy z nich wyłącznie dla celów prowadzonej działalności w szczególności do kontaktów handlowychw ramach prowadzonych przez nas projektów.

  © Budmax Regały Sp. z o.o. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia i inne informacje publikowane na tej stronie są własnością firmy Budmax Regały Sp. z o.o. Wszelkie kopiowanie, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia jest zabronione.

  isoqar-ukas
  rzetelnafirma
  gazele_biznesu
  Dobra-_Firma_SOS_logo